baner

UWAGA: Zdjęcia i filmy mogą przedstawiać różne warianty produktu. Cena odpowiada jednostce miary.

Schleich Źrebię rasy arabskiej (13762)

PRODUKT NIE JEST OBECNIE DOSTĘPNY
CENA: 18.47

dostępność: niedostępny

Konie arabskie o sierści w kolorze czarnym, szarym, rudobrązowym lub kasztanowym prezentują się szczególnie szlachetnie.
Araby były hodowane przez beduinów i mieszkały z rodzinami na pustyni – czasami nawet spały w ich namiotach! Dzisiaj te niezwykłe konie można rozpoznać po rzepie ogonowym i kształcie głowy. Prawie każda rasa koni ma swoje korzenie w linii krwi arabskiej, ponieważ araby krzyżowano, aby przekazać innym rasom określone cechy, takie jak prędkość i wytrzymałość, a także predyspozycje do zdrowych kości. Araby charakteryzują się bystrością i chęcią współpracy, czujnością i temperamentem. „Wszechstronny Arab” jest często nagradzany na zawodach wytrzymałościowych i jest popularną rasą na całym świecie.

Firma Schleich jest producentem unikatowych, kolekcjonerskich figurek już od lat 50-tych XX wieku. Jej filozofią jest dostarczanie najwyższej jakości produktów, stworzonych tak realistycznie i naturalnie jak to tylko możliwe, co stanowi o ich nieocenionym aspekcie edukacyjnym. Firma oferuje wiele serii tematycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie.

Wiek: od 5 do 12 lat.

Wymiary: 8 x 4 x 8 cm.
Powrót

Przejdź do: Schleich Konie